2018 de 7 seo stratejisiyontemitaharri motoru optimizasyonu, zaman en politik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Düzgün aynı icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, arama motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en mühim dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı muntazam benzer şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO tertipli olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler ve teknikler ile daima gelişen birleşik alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, arama motoru algoritmalarında nizamlı değişikliklere göl ayağı bulmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, önemsiz işletme sahiplerinin ilerlemesine nesne) olgunlaşmak okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine için yakalanmak hakkında yedi SEO ipucu ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler doğruca eş şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu umumi web sitesi performansını iyileştirmeye muin olabilirler.

1-Sesli aramayı görüş ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli taharri platformundaki bütün arama sorgularının yüzde 20’sinin ses kalıcı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda arama sorgusunu yazıya dökmek yerine sesli sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. mazruf daha derinlemesine kuyruklu araç kelimelere okunuşu bir müzakere yapısına sahip olmalıdır. Ayrıca, gündelik dilde kullanılan sözdizimini eklemek de yararlı birleşik fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil arama zati masaüstü aramayı aştı. Ses tamamen arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi anne asistanlardan değil, akıllı telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu başka taharri motorları bu eğilimi ayrım etmiş okunuşu taşınabilir ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, döl eşi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori taşınabilir sürümün kalitesine ve içeriğine gereğince sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru öz sayfalarında SERP daha giysi sıralarda makam almasına muin olacaktır. Google, taşınabilir sürümün nasıl performans gösterdiğini, neden miktarda seri yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman hangi gibi kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği bölüm ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin üst kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış sitemizi inceleyin bir kez şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaltarak ancak özeti ile arama motoru, kullanıcılara malumat sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin işaret az yüzde 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan en etkili sonuçlardan almaktadır ve bu mevsim içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde olumlu etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına aslında kısaltarak cevaplardır. Arama motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı geçirmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri değişmez ve özlü aynı şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki maksat önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, aptal asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, makine öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş sadece taharri motoru deneyiminin birleşimi haysiyetiyle dikkate alınması gereken ekonomik müşterek etmen haline gelmiştir. Google, benzer kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna ve işaret ilgili okunuşu şimdiki bilgileri sunmak ayrılmış sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların müşterek şey satın kısaltmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öteki sayfalara okunuşu medya satım noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar ancak konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu trampa trendine bacak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen en mühim sıralama faktörüdür okunuşu tümsek arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz seri tek şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem okunuşu masaüstü platformlarda problemsiz aynı şekilde çalışmalı ve bütün bölümlerine erişmesi basitçe olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, bir kez web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır yalnız marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve yararlı bir kez kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız yaşamış olmak çok önemlidir. yumuşak başlı web siteleri, SERP’lerde öte sıralarda iz almaz okunuşu sakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları ve yapmacık zeka yardımıyla değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda vücut sıralarda durum almaları hakkında içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki genişlik patetik faktörlerden bazılarıdır. çok araştırılmamış ve güncel olmayan sakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. çok içerik, benzer web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya terk etmek ve insicamlı web sitemizi inceleyin kaliteyi korumak önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere muavin olabilir. En mühim kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler hakkında trendleri ve duyuruları yetişmek etmektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2018 de 7 seo stratejisiyontemi”

Leave a Reply

Gravatar